3 Ay Ertelemeli Kredi

Son dönem banka hizmetleri arasında karşımıza sıklıkla çıkan oluşum ve kampanyalardan birisi de ertelemeli kredi oldu. İlgili kredinizi şimdi kullanım geri ödeme aşamasına 3 ay sonra başlayın. Örneğin yeni yılla birlikte maaşınıza zam alacaksınız, kredi ödemeleriniz de bu süreci takip etsin istiyor iseniz tam size göre bir kredi olabilir. Kredi danışmanlık firmamız gereken tüm aşamalar da size yardımcı olmakla birlikte ilgili kampanyalara daha kolay ulaşmanıza ön ayak sağlıyor.

Ertelemeli Kredi

Sadece tüketici kredisi diğer adı ihtiyaç kredisi değil aynı şekilde taşıt ve konut finansmanlarında da 3 ay ertelemeli olarak geri ödemelerinize başlayabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz de ilk aşamada gelir tablonuzu inceleyerek tarafınıza en uygun olan ertelemeli krediyi hangi bankanın verdiğini belirliyoruz. Buna ek olarak da bankanın talep ettiği şartların sizin için yeterli olup olmadığına bakıyoruz. Eğer banka kredi notu yüksek müşterileri ile çalışıyor ve sizin puanınız da yetersiz kalıyor ise maalesef başvurunun olumsuz sonuçlanma ihtimali çok yüksek. Aynı şekilde hakkınızda geçmiş dönemlerde de olsa yasal takip başlatıldı ise icra işlemleri de peşi sıra geldi mi yine kredi kullanma ihtimaliniz sıfıra yaklaşacak.

Peki, betimlediğimiz sorunlar ile karşı karşıya kalanlardansanız, ne yapmalısınız? Yine bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Banka olumsuz cevap verse dahi hizmetlerimiz arasında yer alan senetle krediden faydalanabilirsiniz. Senetle kredi sisteminin banka kredisinden çok farkı yok. Yine aylık vadeler ile geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Her vade için ayrı senet imzalamanız gerekmektedir, taksit ödemesi sonrasında da ilgili seneti tarafınıza iletmekteyiz.

Senet ile kredi kullanabilmeniz için kredi puan aralığınızın ve banka sicil kaydınızın önemi bulunmamaktadır. Ama ön gördüğünüz üzere aldığınız paranın geri teminini garanti altına almak için sizden kefil ya da ipotek isteyebiliriz. Her durum da geçerli olmasa dahi temel de talep edilen iki şartımız budur. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan diğer soruların cevabı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 thoughts on “3 Ay Ertelemeli Kredi

  1. Ben trabzondan arıyorum emekliyim çalışıyorum ziraat bankası ndan maaş alıyorum bir yıl önce Kredi çektim araba aldim düzenli olarak odeniyor busene çocuğa düğün yaptım kartlarımi düğünde kullanmıştım fındıktan sonra oderim diye ama bu sene fındık olmadı sıkıntıya düştüm kartlarımi gecikmelerim var puanlarim dustu onları toparlamak istiyorum 8000 tl yardımcı olursanız sevinirim iki aylık vadeli

  2. Merhabalar benim acil 40000 liraya ihtiyacım var part time olarak çalıştığım için ssk yok o nedenle kredi çekemiyorum 48 ay vade ile 40000 lira kredi çekmeniz mümkün mü? Ankarada ikamet diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.