Krediye ihtiyaç duyan kişilere müthiş bir kampanya ile geliyoruz. Firmamız yıllardan beri sizler için en kaliteli ve en güvenilir kredi ve finansman hizmeti vermektedir. Bu işe yıllarını vermiş ve başarıya ulaşmış bir firma olarak, sizlere inanamayacağınız bir kredi imkanı sunacağız.

Eğer 70.000 lira ve altında nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız, firmamıza başvuru yapın ve 1 saat içerisinde kredinizi size temin edelim. Ve tüm bunlar içinde hiç bir zahmete katlanmayın.

Ön Ödemesiz Kredi Başvuru Şartları

Firmamızdan 70.000 TL finansman sağlayabilmeniz için hiçbir çabaya ihtiyacınız yoktur. Çünkü bu krediyi kullanabilmeniz için tam ehliyetli olmanız dışında hiçbir şart koymadık. Herhangi bir teminat, kefil, kapora ve benzeri şart sunmuyoruz. 18 yaşını doldurmuş olan herkes firmamızdan rahatlıkla kredi kullanabileceklerdir. Buna karşın sizlerin gelir durumu ile ilgili bir belge de istemiyoruz. Sizlerde bu kredi kampanyasında yer almak istiyorsanız aşağıdaki başvuru seçeneklerinden birini tercih ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ön ödemesiz kredi almak için internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu form sizleri tanımamızı sağlayacak olan bir ön kabul niteliğindedir. İsminiz, soy isminiz, cep telefonu numaranız gibi iletişim sağlayabileceğimiz genel alanlar dışında, sizlerin finansal durumunuzu anlayabilmemiz adına gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi hakkında bilgi vermeniz gereken özel alanlar vardır. Bu alanları doldurarak başvuru formunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Diğer başvuru yönteminiz de e-mail adresimize mesaj göndermektir. Başvuru formunda olduğu gibi mail yolu ile de gereken bilgileri yollayarak başvuru yapmış olursunuz.

Başvurunuz bizlere ulaştıktan çok kısa bir süre sonra sizler ile irtibata geçilir. Böylece kredi almanızı sağlayacak olan asıl işlemler gerçekleşebilir. Üstelik bu krediye sahip olmanız için firmamıza gelmenize bile gerek yoktur. İşlemler çok basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilir. Böylece sizler de aylık belirlemiş olduğumuz taksitleri banka hesabımıza yatırarak, 70.000 nakit paranıza kolayca sahip olabilirsiniz.

Güncelleme: +150 Başvuru hakkı tanınmıştır iletişime geçebilirsiniz. 2018 yılına özel yapılan kampanya da öncelik sırası belirlenmektedir. Bu konuda mail adresimizden iletişim kurunuz. bizkredinizicekelim@gmail.com