Ön Ödemesiz 70.000 TL Nakit Kredi Kampanyası

Krediye ihtiyaç duyan kişilere müthiş bir kampanya ile geliyoruz. Firmamız yıllardan beri sizler için en kaliteli ve en güvenilir kredi ve finansman hizmeti vermektedir. Bu işe yıllarını vermiş ve başarıya ulaşmış bir firma olarak, sizlere inanamayacağınız bir kredi imkanı sunacağız.

Eğer 70.000 lira ve altında nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız, firmamıza başvuru yapın ve 1 saat içerisinde kredinizi size temin edelim. Ve tüm bunlar içinde hiç bir zahmete katlanmayın.

Ön Ödemesiz Kredi Başvuru Şartları

Firmamızdan 70.000 TL finansman sağlayabilmeniz için hiçbir çabaya ihtiyacınız yoktur. Çünkü bu krediyi kullanabilmeniz için tam ehliyetli olmanız dışında hiçbir şart koymadık. Herhangi bir teminat, kefil, kapora ve benzeri şart sunmuyoruz. 18 yaşını doldurmuş olan herkes firmamızdan rahatlıkla kredi kullanabileceklerdir. Buna karşın sizlerin gelir durumu ile ilgili bir belge de istemiyoruz. Sizlerde bu kredi kampanyasında yer almak istiyorsanız aşağıdaki başvuru seçeneklerinden birini tercih ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ön ödemesiz kredi almak için internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu form sizleri tanımamızı sağlayacak olan bir ön kabul niteliğindedir. İsminiz, soy isminiz, cep telefonu numaranız gibi iletişim sağlayabileceğimiz genel alanlar dışında, sizlerin finansal durumunuzu anlayabilmemiz adına gelir durumunuz ve talep ettiğiniz kredi hakkında bilgi vermeniz gereken özel alanlar vardır. Bu alanları doldurarak başvuru formunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Diğer başvuru yönteminiz de e-mail adresimize mesaj göndermektir. Başvuru formunda olduğu gibi mail yolu ile de gereken bilgileri yollayarak başvuru yapmış olursunuz.

Başvurunuz bizlere ulaştıktan çok kısa bir süre sonra sizler ile irtibata geçilir. Böylece kredi almanızı sağlayacak olan asıl işlemler gerçekleşebilir. Üstelik bu krediye sahip olmanız için firmamıza gelmenize bile gerek yoktur. İşlemler çok basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilir. Böylece sizler de aylık belirlemiş olduğumuz taksitleri banka hesabımıza yatırarak, 70.000 nakit paranıza kolayca sahip olabilirsiniz.

Güncelleme: +150 Başvuru hakkı tanınmıştır iletişime geçebilirsiniz. 2018 yılına özel yapılan kampanya da öncelik sırası belirlenmektedir. 

21 thoughts on “Ön Ödemesiz 70.000 TL Nakit Kredi Kampanyası

 1. Aylık 3500 TL gelirim var ancak bordro veremiyorum.Seneyede emekli maaşım bağlanacak (2500) TL.Universitede okuyan çocuğumuzun masrafları arttığı için paraya ihtiyacım doğdu.Esimde çalışmaktadır.15000 veya 20000 TL çekmek istiyorum.
  Saygılarımla.

  1. Neden bordro gösteremiyorsunuz? Detayları ile ilgili belirterek iletişim sayfamızdan bize yazınız. NOT: Sizin üzerinden diğer talep edenlere önerimiz gerçekçilikden uzak ifadelere ve güven vermeyen kimselere dönüş yapılmamaktadır.

 2. Emekliyim 15000 TL lazım 36 ay da öderim İzmir’de kendi evim de yaşıyorum saygılar çalışıyorum maaşım blokeli o yüzden ihtiyacım acele cevap

  1. Emeklilere özel daha avantajlı bir kampanyamız bulunmaktadır. Lütfen Anasayfadan ilgili yere yazarsanız sizin için daha uygun olacaktır

 3. Merhaba iyi günler 20000 tl sıfır fiyatı olan Yamaha YZF R25 Motosiklet almak icin senetle kredite ihtiyacım var bankalarla hic calısmadığım için kredi alamıyorum aylık net 2400-3000 tl maaş alıyorum yalovada reshanede çalışıyorum daha 22 yaşındayım bugüne kadar hiç bişeyin sahibi olmadım eğer böyle bir borcun altına girmezsem hiç bişeye sahip olamıyacam yardımcı olup benimle iletişime geçerseniz çok memnun kalacağım saygılar.

 4. Boğaziçi Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Çok ama çok acil 7500 tl’ye ihtiyacım var. Part time olarak 1.5 yıldır çalışıyorum ve burslarım da var. Paranın bir kısmını sağlık için bir kısmını da borç ödeme için kullanacağım.

  1. Merhaba Bayram Bey,

   Geri dönüşler yapılmaktadır. Yapılan başvurulara mesai saatleri içerisinde sırayla dönüş yapılmaktadır. Ayrıca verilen her ilan farklı bir kampanyadır. Süresi bitmiş yahut eski ilanlara yapılan başvurulara neden geri dönüş olmuyor diye sormak yersizdir. Daha önce yaptığınız başvuruya gecikmiş olabilir yahut sonuçlanmamış olabilir. Her yeni ilana tekrardan başvurmanız gerekmektedir.

  1. Elbette anasayfadaki iletişim formundan veya direkt iletişim adreslerimizden başvurunuzu yapabilirsiniz

 5. merhaba pazartesiye kadar acil 30.50 bin arası lazım sigortam olmadığı ve borcum olduğu çim kredi çekemiyoum ön ödemesiz diye yazıyrum ön ödeme varsageri dönüş yapmayın
  1900 tl gelirim var da 1000 tl öderim 30 yaşındayım istabulda yaşıyorum aşçı yardımcısıyım

 6. Merhaba düzcede yaşıyorum Dekarasyon ve tadilat işleri yapıyorum serbest çalışan statüsünde olduğum için bodro gösteremiyorum aylık ortalama 5 TL gelirim var bu yaz sezonunda dahada artıyor sezonun başlaması dolayısı ile daha fazla iş yapabilmek için malzeme ve işçilik gibi giderler için 20 bin TL krediye ihtiyacım var aylık 1000 TL geri ödeme yaparım dönüş sağlarsanız memnun olurum

 7. İyi günler bu kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi en yakın bir zamanda bireysel görüşmeyle alabilirmiyim ?
  İyi Çalışmalar.

 8. 15000 tl ihtiyacım var yan gelir sahibiyim aylık 2500 civarı net kazanım var
  Aylık 700 tl ödeme imkanım var

 9. Merhaba ben kredi çekmek istiyorum ama evkur yüzünden idari takibe düştüm o yüzden bankalar kredi vermiyor haliyle kredi notumda düşüş oldu yaklaşık 4 aydır kredi kartımı ve mevcutta olan 5000 tl lik kredimi düzenli ödüyorum notum yükselmeye başladı fakat yine de alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum düzenli gelirimde var
  20000 tl ye ihtiyacım var

 10. Kaza geçirdik aracımın 35bn TL masrafı çıktı acil ödeme yapmam gerekiyor cenazem vardı memlekete gidip geldim borçlarımı oldu çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 50.000 / 60.000 TL arası kredi kullanmak istiyorum on ödemesiz güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah efendim saydıklarım hakkında aklınıza birşey gelmesin hepsinin belgesi var gönderebilirim isterseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.