Kuşkusuz ki finans kurumlarının en gözde ürünlerinden biridir konut kredileri. Hem değer bakımından yüksek tutarlı olması hemde kullandırım aşamasında talep eden bireylerden alınan masraf değerlerinin yüksek olması gibi sebeplerden ötürü kullandırım işlemini yapan kuruma ciddi anlamda karlılık getiren bir üründür. Hal böyle olunca özellikle faiz oranlarında en sık değişkenlik gösterilen ve sürekli kampanyalar yapılan bir kredi türüdür. Ancak banka kurumları aracılığı ile verilmekte olan diğer ürünler gibi konut kredisinin de kullandırım aşaması oldukça zor bir süreçtir. Öncelikle yapılan başvuru aşamasında sizden;

*Kredi notunuz sorgulanmak üzere vatandaşlık numaranız talep edilir ki eğer kredi notunuz düşük ise zaten başvuruda bulunmanız bile mümkün değildir.

     *Diyelim ki kredi notu kriterini geçtiniz daha sonra gelir düzeyinizi göterir maaş bordronuzu getirmeniz talep edilir. Gelir düzeyinizinde yeterli bulunması durumunda

     *Satın alacak olduğunuz konutun tapusu talep edilir.

     *Son aşama olarak ise banka kurumu kendini güvence altına alabilmek adına ilgili konut üzerine ipotek koymak durumundadır ve bunun için öncelikle ekspertiz firması ile görüşerek ilgili konutun ekspertiz değerini ölçtürür ki bu yaklaşık olarak 500 TL ile 750 TL arasında bir masrafıdır ve kredi talebinde bulunacak kişi tarafından verilir.

Konut ekspertiz değerinin %65 i kadar kısmını kullandırım yaparak size ödeme yapar. İşte finans kurumlarında bu süreç böyle işlemektedir. Oysa kredi danışmanlık firması olarak biz “Konut Kredisi Bizden Alınır” diyoruz.

Sizde gelin bütün bu 2 günü aşkın süren kredi onay aşaması olmadan, ekspertiz masrafı adı altında,kredi tahsis ücreti adı altında alınan masraflar olmadan,kredi notunuzun hiç bir önemi olmadan size konut kredisi verelim. Siz satın almak istediğiniz konutu bulun bize tapusu ile başvurun biz anlaşmalı olduğumuz banka kurumları aracılığı ile konutunuz üzerine ipotek koydurma işlemini gerçekleştirerek size %100 satış değeri kapsamında konut kredinizi hemen aynı gün içerisinde kullandıralım. Sizde dilediğiniz eve bir an önce kavuşmuş olun. İnternetten bizimle iletişime geçin sizi arayalım konut kredinizi kullandıralım.