Komisyon Oranını Kabul Edenlere Senetle Kredi Var

Bilirsiniz ki internet ortamında kredi kullanmak son günlerde gayet doğal, güvenilir krediler haline gelmiştir. Sizde isterseniz ve komisyon oranını kabul edenlere senetle kredi var. Ancak yapmanız gereken şey ise internetten ulaşarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Onlar size bir şekilde dönüş sağlamaktadır. Ancak komisyonla kredi kullanan kişiler çalışmak kanunen hükmü yoktur. Eğer kısa süreli çalışmayı düşünmüyorsanız, bulaşmayın.

Komisyonla kredi verenler genel olarak kredi şirketlerinin birer koludur. Ancak size kredi çıkmadığı takdirde size kefil olan bu kuruluşlar bu sebepten dolayı bazen yüksek komisyon alabilmektedir. Bilirsiniz ki bankalar kefil olan kişilere de ince eleyip sık dokuduğundan sebeple kefil olacak kişilerinde KKB notlarının yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca krediniz kabul edilmedi diyelim bundan dolayı herhangi bir komisyon almıyorlar.

Senetle kredi verilirken genelde istenen komisyon oranları % 15-50 arası değişmektedir. Vade sayısına ve kredi miktarına göre oranlar değişmektedir.

Kişiler zaman zaman acil kredi lazım diyerek para arayışı yoluna gitmektedir. Ancak bankalarda kişilere artık hemen kredi verme taraftarı değiller. Çünkü insanlar kredi çekip ödememe yollarını çok yaptıkları için bankalar kredi vermeleri olaylarına biraz kısıtlama getirmiş durumdadır. Ayrıca kişilere kredi notu vererek sizlere kredi vermek için belirli not verip buna göre kredi vermek riskli veya risk içermiyor şeklindedir. Not 0-1900 arasında verilmektedir. 1500 üzerinde kişilere genelde kredileri onaylanmaktadır.

Sizde kredi çektiyseniz ödemeleriniz düzenli yapmanız gerekmektedir. Ancak size kredi çıkmıyor diye üzülmeyin. Çünkü kredi veren kuruluşlar kredi vermek için çok inceleme yapmaz. Sizden kefil istemez, gelir belgesi istemez. Yani prosedürlerle pek uğraşmamaları bizler için iyi bir şey. Sonuçta kefil bulmak bu devirde gerçekten zor. Kredi veren kurumlarda resmi bir yer olmadığından kişiler imza atmak için korkmaktadırlar.

Ayrıca isterseniz senetle kredi veren diğer bir kolları da bulunmaktadır. Ancak bunda dikkat etmeniz gereken seneti imzalarken vadesine dikkat etmeniz gerekecektir. Ayrıca vadeli para aldıysanız da bunu mutlaka ödeyeceğiniz her tarih için ayrı senet imzalamanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü vadenizi her ödediğinizde elinizde bir senet geçmiş olacak buda sizi rahatlatacaktır. Herhangi bir borcunuzu ödemediğini iddia ettiklerinde ise elinizde herhangi bir delil olacaktır.

9 thoughts on “Komisyon Oranını Kabul Edenlere Senetle Kredi Var

 1. 17000 tl 36 ay vadeli kredi ihtiyacım vardır. 5 yıldır ayni şirkette çalışıyorum.

 2. Merhaba. Esnafım yeni işyeri açtım acilen nakit ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz. Senetle kredi veya senetle nakit olarak 20000 tl kullanmak istiyorum

 3. 30.000 tl nakit paraya ihtiyacım var iki ayrı bankaya olan kredi hesapları mi kapatamak istiyorum aslın da 30.000 tl net para alıp 2 3 senelik senet yapıp hepsini birden ödemek istiyorum bana bu konu hakkın da yardımcı olurmusunuz iyi akşamlar

 4. Acil 10000 lira lazım özel bir şirkette çalışıyorum
  aylık 750 ödeyebilirim.

 5. Merhaba bankalardan puanım ın düşük olması nedeni ile kredi alamıyorum 10000tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 6. Benim yaklaşık 36.000 TL ye ihtiyacım var. Tüm kredi kartlarımı ve kredilerimi kapatıp tek bir yere borçlanmak be hızlıca ödeyip bitirmek istiyorum. Aylık net 3.300 TL net gelirim var. Ayrıca yılde iki kez çift maaş alıyorum. Yani ortalama aylık net gelirim 3.850 TL ye tekabül ediyor. Komisyonlu kredi desteği rica ediyorum. Bana ulaşabilir misiniz?

 7. Düğün giderlerim için 45.000 TL krediye ihtiyacım var. 4.000 TL net gelirim mevcuttur ve borçlarımızı da eşimle beraber ödüyoruz. Temmuz ayında maaş zammıyla birlikte bir otel daha benim sorumluluğuma eklenecek ve gelirim de en az %30 civarında bir artış olacak. Takdir edersiniz ki, 6 ay içerisinde düğün sonrası ödeme rahatlığım da olacak.

  Bankalarda halihazırda bulunan, toplamda 25.000 TL civarında bir kaç ufak kredim mevcut. Düğün için kredi arayışım sırasında da internet şubelerini kullandım ve fazlasıyla reddedilmiş başvurum görünüyor. Sonunda direkt bankaya gidince bunun notumu olumsuz etkilediğini söyleyip küçük bir miktar kredi verdiler fakat bu yeterli olmadı tabiki.

  Komisyon tutarını üzerine ekleyecek şekilde 45.000 TL için kredi talebime yardımcı olmamız mümkün müdür? İletişim ve meslek bilgilerim aşağıda mevcuttur.

 8. Çalışıyorum geçmişteki tağkipten dolayı kredi çekemiyorum 1500 tl maaşım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.