Senedi İmzala 10.000 TL Nakit Kredin Anında Hesapta

Herhangi bir mal yada hizmet alımı karşılığında ödeme yapacak olduğumuzu gösterir nitelikte olan kıymetli evraka verilen isimdir senet. Hukuki anlamda geçerliliği olduğu için alacaklı taraf adına kendini güvence altına almaya yarayan bu evrak ile borçlu düzenli bir şekilde ve verdiği vadelerde geri ödemelerini yapmadığı takdirde kişiden borcunu mahkeme yolu ile tahsil etmesini sağlamaktadır. Tabi bütün bunların yanında borçluya da sağladığı kolaylıklar bulunmaktadır. Senet imzalama yöntemi ile nakit destek alma yoluna giden bir birey büyük ihtimalle banka kurumlarından bu desteği alabilecek şartlara sahip olmayan bir kişidir ki çok fazla alternatifi yoktur. Ancak unutulmamalıdır ki piyasada bu denli dolandırıcılık eylemi söz konusu iken tarafınıza sunulan her senedin imzalanmaması gerekmektedir.

Senet Karşılığı Anında Kredi Başvurusu

Bu konuda size son derece güvenli bir hizmet sözü veriyoruz. Gelin bize ulaşın tarafınıza sunduğumuz “senet” evrakını belirlediğiniz ödeme vadelerine göre birlikte düzenleyelim kampanyamız dahilinde size sunduğumuz 10.000-TL nakit kredinizi hemen hesabınıza geçirelim. Yapmanız gereken tek şey internetten danışmanlık firmamıza ulaşacak olduğunuz linke tıklamak ve ulaşım sağlayabileceğimiz iletişim numaranızı bırakmak. Hiç şüpheniz olmasın ki aynı gün içerisinde danışman arkadaşlarımız tarafından mutlaka size geri dönüş sağlanacaktır.

Danışman arkadaşlarımız tarafından size yapılacak olan bilgilendirmeler ve yönlendirmeler kapsamında size özel hazırlamış olduğumuz kampanya dahilinde sunulan 10.000-TL tutarlı nakit kredinizin ödeme koşullarını birlikte gözden geçirdikten sonra eğer aynı şehirde ikamet ediyor isek sizi şubemize kadar yorarak eğer farklı şehirlerde ikamet ediyor isek sadece 1 gün süre zarfında sizi bekletip üzerinde hizmet komisyonu eklenerek hesaplandığı tutarın, ödeme vadesi yada vadelerinin, borçlu olan sizin isim,soy isim, adres, arkasında ise alacaklı olan kişinin yani bizim kaşe ve imzamızın yer aldığı “senet” evrakı tarafınıza kargo ile ulaştırılır.

Sizin tarafınızdan kontrol edilip imzalandıktan sonra ücretsiz olarak aynı kargo şirketi ile bize geri gönderimi yapılır. Elimize ulaştığı anda adınıza tanımlı olan 10.000-TL tutarlı nakit krediniz anında bize vermiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılır. Kullanımıza hazırdır.

Biz diyoruz ki gelin bize krediniz anında hesapta. Zaman kaybı yok,talep edilen evrak yok,ssk talebi yok, kredi notu yok, maaş bordrosu yok yalnızca tek bir imzanız ile nakit ihtiyacınıza çözüm buluyoruz. Anında sunduğumuz nakit kredi neticesinde hiç para sıkıntısı çekmenize gerek kalmadan kolaylıkla çözüm yolu sunmaktayız.

 

17 thoughts on “Senedi İmzala 10.000 TL Nakit Kredin Anında Hesapta

 1. Benim tüm borçlarımı toplayıp tek bir yere ödeme yapmak gibi bir isteğim var çok dağınık oldukları için yetişemiyorum artık son 2 ay kredi kartı, 1 ayda kredi gecikmem var. Kredi notum 451 hiç bir şekilde kredi çekemiyorum. 1,5 yıldır aynı şirkette sigortalı olarak çalışıyorum. Komisyonla 25.000 lira kredi çektirme şansınız olabilir mi? Aylık 1000 liraya kadar ödeme yapabilirim. Konunun çok aciliyeti var, yardımlarınızı bekliyorum.

 2. 10.500 11 bin tl borcum var kredi alarak kapatmak istiyorum 48 ay vadeyle ödeme olarak kredi almak istiyorum kredi notum düşük çok sayıda başvurum olduğu için banka vermiyo özel sektörde çalışıyorum Istanbulda yaşıyorum acil gerekiyo acil geri dönüş yaparsanız senetsiz olursa daha iyi olur olmazsa senetlide olur

 3. Düğün hazırlığında sıkıştığım için acil 10 bin ihtiyacım var özel sektörde çalışıyorum. Acil geri dönüş yapmanızı ve bana yardımcı olmanızı diliyorum.

 4. Merhaba aylık gelirim 4000 tele Ankara da yaşıyorum tadilat ve dekorasyon işleri yapıyorum 10.000 teleye ihtiyacım var elimdeki işleri biran önce bitirip teslim etmek için gerekli aylık 750 tele taksitle geri ödeme yaparım .senet karşılığı anında kredi başvurusunda sunulan 10.000 tele imkanından faydalanmak istiyorum .acil dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Merhaba,
  Mühendisim, Aylık gelirim 5000 tl ancak acil ödemem gereken borçlarım var 15000 liraya ihtiyacım var

 6. Merhaba,kamu çalışanıyım, İstanbul’da ikamet ediyorum,50-70 bin TL arasında ihtiyacım var, borçları tek yere toplamak istiyorum, yardımcı olur musunuz lütfen

 7. Borç kapatma kredisi için bireysel birebir görüşme talep ediyorum size nasıl ulaşabilirim ? İrtibat için telofon numarası göremedim de.
  İyi çalışmalar.

 8. Mümkünse 35000 tl kredi olmaz ise 10000 tl kredi kullanmak istiyorum.
  Gerekli geri dönüşü sağlarsanız sevinirim.

 9. Ameliyat olmam gerek fakat bir şirkette 3000 tl ye çalışıyorum fakat 10.000 tl gibi bir toplu paraya ihtiyacım var. 21 yaşındayım her türlü ödeme yaparım geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim iyi günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.