Herhangi bir mal yada hizmet alımı karşılığında ödeme yapacak olduğumuzu gösterir nitelikte olan kıymetli evraka verilen isimdir senet. Hukuki anlamda geçerliliği olduğu için alacaklı taraf adına kendini güvence altına almaya yarayan bu evrak ile borçlu düzenli bir şekilde ve verdiği vadelerde geri ödemelerini yapmadığı takdirde kişiden borcunu mahkeme yolu ile tahsil etmesini sağlamaktadır. Tabi bütün bunların yanında borçluya da sağladığı kolaylıklar bulunmaktadır. Senet imzalama yöntemi ile nakit destek alma yoluna giden bir birey büyük ihtimalle banka kurumlarından bu desteği alabilecek şartlara sahip olmayan bir kişidir ki çok fazla alternatifi yoktur. Ancak unutulmamalıdır ki piyasada bu denli dolandırıcılık eylemi söz konusu iken tarafınıza sunulan her senedin imzalanmaması gerekmektedir.

Senet Karşılığı Anında Kredi Başvurusu

Bu konuda size son derece güvenli bir hizmet sözü veriyoruz. Gelin bize ulaşın tarafınıza sunduğumuz “senet” evrakını belirlediğiniz ödeme vadelerine göre birlikte düzenleyelim kampanyamız dahilinde size sunduğumuz 10.000-TL nakit kredinizi hemen hesabınıza geçirelim. Yapmanız gereken tek şey internetten danışmanlık firmamıza ulaşacak olduğunuz linke tıklamak ve ulaşım sağlayabileceğimiz iletişim numaranızı bırakmak. Hiç şüpheniz olmasın ki aynı gün içerisinde danışman arkadaşlarımız tarafından mutlaka size geri dönüş sağlanacaktır.

Danışman arkadaşlarımız tarafından size yapılacak olan bilgilendirmeler ve yönlendirmeler kapsamında size özel hazırlamış olduğumuz kampanya dahilinde sunulan 10.000-TL tutarlı nakit kredinizin ödeme koşullarını birlikte gözden geçirdikten sonra eğer aynı şehirde ikamet ediyor isek sizi şubemize kadar yorarak eğer farklı şehirlerde ikamet ediyor isek sadece 1 gün süre zarfında sizi bekletip üzerinde hizmet komisyonu eklenerek hesaplandığı tutarın, ödeme vadesi yada vadelerinin, borçlu olan sizin isim,soy isim, adres, arkasında ise alacaklı olan kişinin yani bizim kaşe ve imzamızın yer aldığı “senet” evrakı tarafınıza kargo ile ulaştırılır.

Sizin tarafınızdan kontrol edilip imzalandıktan sonra ücretsiz olarak aynı kargo şirketi ile bize geri gönderimi yapılır. Elimize ulaştığı anda adınıza tanımlı olan 10.000-TL tutarlı nakit krediniz anında bize vermiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılır. Kullanımıza hazırdır.

Biz diyoruz ki gelin bize krediniz anında hesapta. Zaman kaybı yok,talep edilen evrak yok,ssk talebi yok, kredi notu yok, maaş bordrosu yok yalnızca tek bir imzanız ile nakit ihtiyacınıza çözüm buluyoruz. Anında sunduğumuz nakit kredi neticesinde hiç para sıkıntısı çekmenize gerek kalmadan kolaylıkla çözüm yolu sunmaktayız.