Acil Nakit İhtiyaçlarınız Çözülür

Hayatın akışı içerisinde kimi zaman maddi dar boğazlara girmemiz son derece normal olup bu konuda çözümsüz kalmak pek kişinin başına sıklıkla gelmektedir. Ancak artık anlatılmakta olan problemler yüzünden üzülmeye son, “acil nakit ihtiyaçlarınız çözülür” diyerek borç para aramakta olan kişilere çözüm olanakları sunmaya devam eden firmamız yepyeni komisyon oranları ve vade süreleri ile piyasanın en çok tercih edilen kredi danışmanlık firması olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Eğer siz de mevcut olan maddi problemlerinizden bıktıysanız ve senetle para veren yerler arıyorsanız bize gelin. Çünkü oldukça uygun şartlar dahilinde kredi alma imkanımız sayesinde sıkıntılarınızdan kısa bir süre içinde kurtulacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

http://www.acilnakit.org kredi sistemi detayları şu şekildedir.

 1. Firmamızı komisyonla kredi veren yerler arasında değerlendirmek son derce doğru ve yerinde olacaktır. Bu noktada uygulanacak olan komisyon oranları şu şekildedir:
 2. 1000 Türk Lirası ve 5 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on olarak tespit edilmiştir.
 3. 5 bin Türk Lirası ve 15 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on beş olarak tespit edilmiştir.
 4. 15 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde yirmi olarak tespit edilmiştir.
 5. 50 bin Türk Lirası ve 75 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde yirmi beş olarak tespit edilmiştir.
 6. 75 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tutarlarda ise komisyon oranı yüzde otuzdur.
 7. Vade süreleri de alınacak olan komisyonun tutarına göre değişecektir. Bu çerçevede;
 8. 1000 Türk Lirası ve 5 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 12 ay olarak tespit edilmiştir.
 9. 5 bin Türk Lirası ve 15 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 24 ay olarak tespit edilmiştir.
 10. 15 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 60 ay olarak tespit edilmiştir.
 11. 50 bin Türk Lirası ve 75 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 96 ay olarak tespit edilmiştir.
 12. 75 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tutarlarda ise vade süresi en çok 120 aydır.

9 thoughts on “Acil Nakit İhtiyaçlarınız Çözülür

 1. İstanbul’da ikamet ediyorum. Emekliyim ve ayrıca özel bir firmada çalışıyorum. Senetle 15.000 TL ye ihtiyacım var. Aylık 500 TL Taksitler halinde ödeme yapabilirim. Cevabınızı bekliyorum.

 2. Merhaba 35000 tl ye ihtiyacım var ayda 1500 tl taksitle geri ödeyebilirim size nasıl ulaşabilirim yardımcı olurmusunuz

 3. Merhabalar,
  Tıp doktoruyum. 48 ay vadeli 50.000 TL için ödeme planı rica edebilir miyim?

 4. 10000 lira 24 ay olanı istiyorum komisyonunuzu alabilirsiniz aylık 425 lira olarak fazladan param şubata kadar lazım lütfen acil geri dönüş yapabilir misiniz

 5. 20 bin TL kredi istiyorum 48 ay şeklinde geri ödemesi ve komisyon şekli hakkında bilgi almak istiyorum.

 6. Selamlar emekli memurum ve çalışmaya devam ediyorum kredilerim olduğumdan bankalardan çekiniyorum. 25-30 bin civarında krediye ihtiyacım var .Belirlenebilir gelirim 4500 ayrıca 1200 belgesiz gelirim var. Gerçekten yazdığı gibi krediyi siz çekip biz ödeyebiliyormuyuz

 7. Selamlar,
  Makine mühendisiyim 4200 TL gelir belgem var fakat elime asıl geçen miktar 6 bin-7 bin civarı 150.000 TL ve 36 ay vadeli kredi için ödeme planı alabilir miyim?

 8. Merhaba 10000 TL krediye ihtiyacım var .3500 TL bordrom ve 6 yıllık aynı şirkette çalışmışlığım var kkb puanım iyi fakat limit boşluğu olmadığından kredi çekemiyorum yardımcı olmanızı rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.