Hayatın akışı içerisinde kimi zaman maddi dar boğazlara girmemiz son derece normal olup bu konuda çözümsüz kalmak pek kişinin başına sıklıkla gelmektedir. Ancak artık anlatılmakta olan problemler yüzünden üzülmeye son, “acil nakit ihtiyaçlarınız çözülür” diyerek borç para aramakta olan kişilere çözüm olanakları sunmaya devam eden firmamız yepyeni komisyon oranları ve vade süreleri ile piyasanın en çok tercih edilen kredi danışmanlık firması olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Eğer siz de mevcut olan maddi problemlerinizden bıktıysanız ve senetle para veren yerler arıyorsanız bize gelin. Çünkü oldukça uygun şartlar dahilinde kredi alma imkanımız sayesinde sıkıntılarınızdan kısa bir süre içinde kurtulacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

http://www.acilnakit.org kredi sistemi detayları şu şekildedir.

 1. Firmamızı komisyonla kredi veren yerler arasında değerlendirmek son derce doğru ve yerinde olacaktır. Bu noktada uygulanacak olan komisyon oranları şu şekildedir:
 2. 1000 Türk Lirası ve 5 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on olarak tespit edilmiştir.
 3. 5 bin Türk Lirası ve 15 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on beş olarak tespit edilmiştir.
 4. 15 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde yirmi olarak tespit edilmiştir.
 5. 50 bin Türk Lirası ve 75 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan komisyon oranı yüzde yirmi beş olarak tespit edilmiştir.
 6. 75 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tutarlarda ise komisyon oranı yüzde otuzdur.
 7. Vade süreleri de alınacak olan komisyonun tutarına göre değişecektir. Bu çerçevede;
 8. 1000 Türk Lirası ve 5 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 12 ay olarak tespit edilmiştir.
 9. 5 bin Türk Lirası ve 15 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 24 ay olarak tespit edilmiştir.
 10. 15 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 60 ay olarak tespit edilmiştir.
 11. 50 bin Türk Lirası ve 75 bin Türk Lirası arasındaki tutarlarda uygulanacak olan vade süresi en çok 96 ay olarak tespit edilmiştir.
 12. 75 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tutarlarda ise vade süresi en çok 120 aydır.