Bankalardan kredi çekemeyenler için yapılan kampanya ile KREDİ BİZDEN ÖDEMESİ SİZDEN sloganıyla senetle taksitli olarak verilecek kredilerin şartlarını içermektedir. Bu konu ile alakalı olarak gerekli şartnamelere bizimle birebir görüşerek ulaşabilirsiniz. Kredi bizden kampanyasında genel olarak 70000 TL limitli ve %10-30 arası komisyon oranıyla verilen kredilerdir. Ana sayfamızda bulunan iletişim formu yahut mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bankalar aracılığı ile nakit sıkıntısını çözme olanağı bulamayan kişiler için bu konuda hizmet vermekte olan diğer yerler kredi danışmanlık firmaları olmakla birlikte söz konusu olan bu yerler hemen hemen her yerde mevcut olup verdikleri ilanlarda bulunan “kredi bizden ödemesi sizden”, “nakit para verilir” ya da “biz kredinizi çekelim siz ödeyin” ibareleri son derece dikkat çekmektedir. Anlatılmakta olan bu yerler acil borç para aramakta olan kişiler için son derece önemli bir fırsat olma özelliği taşımakta ve bu yüzden de oldukça fazla sayıda kişi bahsi geçen firmalardan kredi alma talebinde bulunmaktadırlar.

Para bulmak isteyen kişiler ilk olarak kredi alarak mevcut maddi sıkıntılarını çözmek amacı ile bankalara müracaat etmekte olup kimi zaman bankaların talep ettiği özellikleri taşımamaları sebebi ile geri çevrilmektedirler. Bu duruma sebep olan durumların başında bireysel olarak bankalara gidip kredi almak isteyen kişilerin yanlış bankalara hizmet talebinde bulunmuş olmalarıdır. Çünkü her bir banka kendine ait belli başlı bir hizmet politikası belirlemiş olup, söz konusu bu politika kapsamında kimlere kredi vereceklerini ve kimlerin kredi talebine ret cevabı vereceklerini belirlemektedirler. Bu sürece dair detaylı bilgilere hakim olmayan kişi kendi profiline uymamakta olan bir bankaya başvuru yapması sebebi ile  mevcut para sıkıntısını çözme olanağı bulamamaktadır.

Kredi danışmanlık firmaları tam da bu noktada çözüm olanağı oluşturmakta olup, bu alanda hizmet vermekte olan yerlerden biri de bizkredinizicekelim.com adlı sitedir. Adı geçmekte olan bu site çalışanları yaptıkları iş nedeni ile pek çok bankanın hizmet vermek için aramakta olduğu müşteri profilini bilmekte bu yüzden de en doğru bankaya bizim adımıza kredi başvurusu yapmaktadır. Sahip olduğumuz özelliklere uygun olarak yapılmakta olan bu başvuru yüksek ihtimalle onaylanmakta olup mevcut para sıkıntımız da çözüme kavuşmaktadır.

Bu olanak dahilinde kredi çekme şansı yakalayamasak bile bizkredinizicekelim.com sitesi bizim para sıkıntımızı çözümsüz bırakmamak adına senetler dahilinde tarafımıza borç para vermekte olup taksit taksit ödeyeceğimiz bu para bizim için tıpkı bir kredi süreci gibi işlemektedir.