Nakit Kredi Probleminize Çözüm

Ev almak, araba almak, borcumuzu ödemek, eğitim giderlerinizi  karşılamak, eşyalarımızı yenilemek, düğün giderleri için, hastalık için gibi  nedenlerden dolayı nakit ihtiyacımız olabilir. Bir çok kişi nakit ihtiyacınız bankalardan aldıkları ihtiyaç kredileri veya ev ve araba kredileri sayesinde karşılamakta. Ama bankadan çekemiyorsak. Yani kara liste isek ve ya kredi notumuz düşük olunca bankadan kredi çekemeyiz. Bir yakınımızdan da borç alamıyoruz. Bu durumda ne yapmalıyız. Her şeyin bir çözümü var. Bu gibi zor durumlarımız da nakit ihtiyacınıza yardımcı olabilir, belirli komisyonlar karşılığında sizin bu probleminize çare olabiliriz.

 

Peki acil nakit problemine çözüm için neler yapılabilir?

Örneğin; sizin adınıza kredi çıkartan aracı kurumlar var. Bu aracı kurumlar, size istediğiniz  miktar kadar kredi çıkartabiliyorlar. Yasal olan kurumlardan bahsediyorum. Yani resmi kurumlar. Bu kurumlara giderek veya internetten formlarını doldurarak size yardımcı olabiliyorlar.

Diğer seçenekler ise; senetli nakit ihtiyacı. Yani bir eşya alımınız da senetli satış yapanları gibi. Ama eşya değil de nakit para veriyorlar. Eşya alımlarınız da belirli bir komisyon üzerine koyarak verirler. 20 ay vadeli olarak alacağınız eşya, peşin fiyatından nasıl daha fazla olursa, bu senetli nakit ihtiyacınız da kaç aya bölünürse o kadar faizli olarak hesaplanıyor. Taksit ödemeleriniz belirlenip ona göre size sunuluyor. Tefecilikten ayıran en önemli özelliği ise; ödeyemediğiniz taktirde yapacakları sadece sizi icra vermek olacaktır.

Yani günümüzde böyle bir nakit veren kişilerin, paralarını almak için şiddet uygulayanlar akla gelir. Haklısın. Ama günümüzde böyle değil artık. Bunun yasallaştırıp size zoraki değil haklarını adli yollardan arayan kurumlardan bahsediyorum. Sonuçta kimse para için canından olmak istemez. Artık bu devirde de bu tür şeyler o kadar kolay değil.

Diğer başka seçenekleri de düşünürsek: Pos tefeciliği. Yani bir kredi kartınız var. Bu kredi kartınızın limiti 3500 TL olsun. Kredi kartınız dan bir eşya satar gibi işlem yapıyorlar. En fazla 9 taksite böldüğünü düşünelim. Zaten kredi kartı ile taksitli bir şey aldığımız zaman üzerin belirli bir komisyon koyuyorlar. Bu şekilde pos tefeciliği yapan yerlerde koyuyor. Çünkü onların kazancı bu oluyor. 3500 TL 9 taksite bölüp size nakit para veriyorlar. Yani 3000 TL gibi nakit veriyorlar. Bu şekilde nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz. Aylık ödemeleriniz de 390 TL gibi ödemeler düzenleyerek rahat bir şekilde ödeyebiliyorsunuz.

2 thoughts on “Nakit Kredi Probleminize Çözüm

  1. merhaba benim çok acil nakte ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz lütfen acil dönüş yapın 05418034702

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.