Bankasız Kredi Arayanlar Buraya

Toplum genelinde bilinen yanlış bilgilerden birisi de kredilerin sadece bankalardan alındığıdır. Bu durum son derece yanlış bir kanıdır. Son dönemlerde banka gibi hatta bankalardan daha avantajlı şekilde kredi veren kurum veya kişiler bulunmaktadır. Aracı kurum olarak kısaca ifade edebileceğimiz bu yapılanmalar kurumsal kimlik ışığında ve tamamen etik değerler ile sizlerin nakit sorunlarını karşılamaktadır. Bankalara alternatif olarak uygulanan bu kredi yöntemlerinde bankaların aradığı kredi notu, kefil, teminat, peşinat ve gelir belgesi gibi belgelere de gerek duyulmamaktadır.

Kredi notunun düşük olmasından dolayı bankalardan kredi alamayan kişiler, maaşında haciz olan veya kara listede olan kişiler, çaresiz değildir. Senetle veya komisyonla kredi alarak siz de nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Bankalara hiç gitmeden istediğiniz kredi miktarını görüşme esnasında bildirmeniz ve kendi ödeme gücünüzü gösteren bir tablo sunmanız dahilinde sizler için en uygun faizli kredilerinizi alabilirsiniz. Bu kredileri almak isteyen kişilerin mesleğinin ve sosyal statüsünün hiç bir önemi yoktur. Öğrenciler, ev hanımları, işsizler, emekliler ve memurlar bu kredileri alarak ödemelerine en kısa sürede başlayabilmektedir.

Banka Dışı Kredi Almak İstiyorum

Ayrıca kredilerinizi elden direkt olarak da alabilirsiniz. Bankalar gibi kredi başvurusu onayı, evrak süreci gibi zaman kayıplarına gerek kalmadan en geç iki gün içerisinde nakit kredinizi alabilirsiniz. Senetle alınan kredilerde bir faiz sonucunda aracı kuruma borçlandırılır. Bunu istemeyen kişiler tek seferde komisyon ödeyerek kredilerinin sahibi olabilir. Yüzde 5’den başlayan komisyonlar, kredi miktarına göre yüzde 10 ve yüzde 15 olarak devam etmektedir.

Bankasız kredi başvurusu için istenen belgeler:

Kredilerini almak isteyen kişilerin sadece TC kimlik fotokopisi ile başvuruda bulunması yeterlidir. Başvuru işlemlerinde istenen miktar taşıt veya konut kredisi olarak da kullanılabilir. Bankalar gibi teminat göstermeye de gerek yoktur. Sadece yüksek miktarlı kredilerde kefil istenebilir. Bunun yanında faturalı hatta kredi veya kredi kartına taksitle de kredi alarak nakit ihtiyaçlarınız yine aynı gün içerisinde karşılayabilirsiniz. Bankalar ile hiç ilişiğe geçmeden kredi almak isteyen kişiler şu an doğru adresteler. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve hemen başvuru yaparak krediye sahip olmak.

9 thoughts on “Bankasız Kredi Arayanlar Buraya

  1. Benim ayrı ayrı bankalara 30.000 lira borcum var ödemekte zorlanıyorum. Tüm borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum fakat bankalardan kredi vs. çıkmıyor. 30.000 lirayı aylık 1.000 lira taksitle ödeme imkanım var yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Dağınık olan kredilerimi ve kredi kartlarımı kapatmak için acilen 15.000 TL ye çok ihtiyacım var. Çalışıyorum ödemelerde zorlanmam. Lütfen şu Ramazanımı huzur içinde geçirmemi sağlayın. Acil dönüş yapmanızı bekler iyi çalışmalar dilerim…

  3. Merhaba,
    Benim maaşımda ödenmeyen banka kredisinden dolayı haciz vardı. Bu sırada gelirim düşmesinden ve bu durumu ailemin bilmemesinden kaynaklı elden şahıs borçlarım ve elden taksitli borçlarım birikti. Şuan maaş haczim bitti fakat kredi alamadığım için çıkmazdayım. 4 senedir büyük bir firmada 2000-2300 tl belgelenebilir gelirim var çok acil 10.000 tl ye ihtiyacım var senetle kredi konusunda yardımcı olur musunuz lütfen?

  4. Merhaba kredi kartımdan dolayı kredi çekemiyorum.İletişim kurarsanız Memnun olurum.iyi günler

  5. 83000 bin kredim var farklı bankalara tamamını kapatıp tek elden borçlanmak istiyorum 4000 lira gelirim var kamuda çalışıyorum

  6. Benimde ayrı ayrı bankalara borcum var. Hepsini tek Noktaya toplayıp odemek istiyorum. Parça parça yüksek oluyor ödemeler yetiştiriyor. 30.000 tl ye ihtiyacim var aylık 1000 tl odeyebilirim

  7. Merhaba benim cok acil 40 bin liraya ihtiyacım var aylık beş bin lira olarak senetle ödeme yapabilirim bu kunuda yardımcı olacak kişiler acil dönüş yaparsa hemen kullanmam gerekiyor

  8. Merhaba . Bankalardan kredi çekemiyorum. Acil 20000 tl ye ihtiyacım var . Aylık 1000 tl ödeyebilirim. Aylık gelirim 5000 tl. Hatay’da ikamet ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.