Emekliyseniz PTT’den Kredinizi Biz Çekelim

Emekliler için Türkiye şartlarında maalesef hayat çok kolay değildir. Emeklilerin maaşlarının düşmesi mutlaka bir kredi ihtiyacını doğurur. Ancak sizler emekli iseniz ve kredi çekemiyorsanız üzülmeyin. Emekliyseniz PTT’den kredinizi biz çekelim ve siz sadece arkanıza yaslanarak güzel günler yaşayın. Emekliler için sunulan bu fırsatlar ile birlikte kolaylıkla aradığınız krediyi alabilirsiniz. Emeklilerin maaşlarının azalması, bu kişilerin maaşları ile geçinmesini çok zor bir hale getirebilmektedir. Bu nedenle de bir kredi ihtiyacının olması durumunda hemen bir bankaya gitmek onlar için çözüm olmayabilir. Emeklilerin maaşlarını yeterli bulmayan bankalar kredi vermekten kaçınabilir. Durum böyle olunca da sizlerin yapması gereken şey aracı kurumlar üzerinden istediğiniz kredileri çıkartmaktır. Emekliler için genelde en uygun krediler PTT üzerinde yer almaktadır.

PTT’DEN KREDİ ÇIKARTILIR

PTT kredilerinin faiz oranları ve diğer ödeme koşulları çok uygundur. PTT ile kredi alacak kişilerin maaş belgelerini PTT noktalarına getirmesi yeterlidir. PTT üzerinden maaş alanlar çok daha kolay bir şekilde kredi alabilir. Ancak sizler bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız sizler için bu işlemleri yapabiliyoruz. Emekli olan kişiler istedikleri zaman diğer bankalardan da kredi alabilir. Ancak bu bankalar kredi verebilmek için sizlerin maaşlarını yeterli bulmayabilir. Veya bankalar ile geçmiş dönemlerde ilişkileriniz kötüyse bankalar sizlere kredi vermeye yanaşmayabilir. Emekli olacak olan kişilerin de bu noktaya dikkat etmesi gerekir. Her zaman bankalara olan kredi borçlarının düzenli bir şekilde ödenmesi ve aynı şekilde kredi kartlarının düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

PTT’den Kredi Almayanlar için Çözümler

Emekli olan kişilerin maaşlarındaki düşüş de göz önüne alındığında PTT dışında kredi almak isteyenlere anında kredi danışmanlık hizmeti veriyoruz ve kredilerini çıkartıyoruz. Emeklilere sağlanan bu kredi danışmanlığı hizmetlerinde sadece komisyon ödeyerek kolay bir şekilde kredilerinizi alabilirsiniz. Üstelik sadece ihtiyaç kredileri değil, taşıt ve konut kredilerini de hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Emekli belgenizin yanı sıra gelir ve maaş durumunuzu gösteren bir belge ile birlikte kredilerinizi kullanabilirsiniz. Emeklilere sağlanan bu özel kredi hizmetlerinde kredi limitlerine göre genel olarak bir komisyon oranı belirlenmektedir.

One thought on “Emekliyseniz PTT’den Kredinizi Biz Çekelim

  1. Merhabalar kolay gelsin ben mersinde bir kurumda çalışmaktayım bana acilen 15 bin lazım aynı zamanda bu yola başvurmamdaki sebep kredi alamayışımdır aynı zamanda korkuyorumda ama başka yolum olmadığı için bu yola başvurmak zorunda kaldım acil dönüş yapılırsa sevinirim lütfen bana yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.