Komisyonla Kesin Kredi Verilir

Komisyonla kesin kredi verilir şeklinde ya da benzeri ilanlara sizde internette rastlamışsınızdır. Peki, nedir bu komisyonla kredi, hangi şartlarda ve kimlere verilir kısa şekilde tarafınıza aktaralım.

Konuyu örnek üzerinden açarak devam edelim; bankaya kredi talebinde bulundunuz ve belirli nedenlere bağlı olarak olumsuz sonuçlandı, ayrıca son dönemlerde bankadan kredi almak daha da zorlaştı. İşte tam da bu sırada devreye komisyonla kredi verenler giriyor. Bu kişiler ya da finans şirketleri bankalar hakkında daha kapsamlı bilgiye sahipler.

Kredinizin banka tarafından onaylanmasını sağlıyorlar ve onaylanan kredi miktarından anlaştığınız doğrultuda komisyon alıyorlar. Krediniz onaylanmaz ise herhangi bir komisyon, para ödemek zorunda değilsiniz. Hem zamandan kazanın hem de krediniz onaylansın. Sizde neden kredim onaylanmadı, banka bana kredi vermiyor, kredi çekmem lazım acil gibi sıralı problemlerden kurtulun.

Komisyonla kredi verilir diyen kişilere internet aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu hizmet amacıyla oluşturulmuş birden fazla internet sitesi kurulmuştur. Sitelerde yer alan iletişim kısmına tıklayarak görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz.

14 thoughts on “Komisyonla Kesin Kredi Verilir

  1. Merhabalar,8.000 TL nakit paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden her şey için teşekkür ederim.

    1. İyi günler 8000 tl lazım iki aylığına teminat verilir yardımcı olursanız sevinirim goruselim 5072617440 Musa akdoğan

  2. Merhaba Ankara’da devlet memuruyum maaş aldığım bankadan 63.500 liralık bir kredim ve çalıştığım kurum sandığından daha önce aldığım 18.000 liralık kredi borcum var 63.500 liralık kredimin 2.taksitini ödeyemedim ve şu anda sıkıntıdayım ve kredi kartları borcumda var ev kira ne yapacağımı bilmiyorum kimse yanaşmıyor borç vermeye hele bankalar tövbe yanaşmıyor bana gerçekten yardımcı olurmusunuz cebimde param kalmadı evimde kendimde inanın huzurum kalmadı.İnşaallah bana yardımcı olursunuz efendim.

  3. 2009 yılında evlendiğim kişi iş hayatında iflas etmiş bir insan olduğu için kendisine benim adıma bir işletme açtım, + bankalarla ilgili bütün işlemleri yapabilmesi için noterden vekalet verdim. O güne kadar her hangi bir bankadan ne kredi ne de kredi kartı almamıştım yani sicilim temizdi ama eşim beni 5 ayrı bankaya borçlandırmış, sonuçta şu anda iş yapmak adına 20000 TL. ye ihtiyacım var fakat hiç bir yerden temin edemiyorum, teşekkürler.

  4. Merhaba kredi kartı borçlarımı ve elden olan borçlarımı kapatmak için 20000 tl ye ihtiyacım var. Sigortalı çalışanım. Durumum çok acil. Lutfen dönüş yapabilirmisiniz.

  5. Slm 20000 tl ihtiyacım var sigortalı çalışanın kırmızı kalem olduğum için kredi çıkmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.