Komisyonla kesin kredi verilir şeklinde ya da benzeri ilanlara sizde internette rastlamışsınızdır. Peki, nedir bu komisyonla kredi, hangi şartlarda ve kimlere verilir kısa şekilde tarafınıza aktaralım.

Konuyu örnek üzerinden açarak devam edelim; bankaya kredi talebinde bulundunuz ve belirli nedenlere bağlı olarak olumsuz sonuçlandı, ayrıca son dönemlerde bankadan kredi almak daha da zorlaştı. İşte tam da bu sırada devreye komisyonla kredi verenler giriyor. Bu kişiler ya da finans şirketleri bankalar hakkında daha kapsamlı bilgiye sahipler.

Kredinizin banka tarafından onaylanmasını sağlıyorlar ve onaylanan kredi miktarından anlaştığınız doğrultuda komisyon alıyorlar. Krediniz onaylanmaz ise herhangi bir komisyon, para ödemek zorunda değilsiniz. Hem zamandan kazanın hem de krediniz onaylansın. Sizde neden kredim onaylanmadı, banka bana kredi vermiyor, kredi çekmem lazım acil gibi sıralı problemlerden kurtulun.

Komisyonla kredi verilir diyen kişilere internet aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu hizmet amacıyla oluşturulmuş birden fazla internet sitesi kurulmuştur. Sitelerde yer alan iletişim kısmına tıklayarak görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz.