Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para nasıl bulunur? Zor durumda kaldığınızda, çevrenizden borç para bulunmadığını, aklınıza gelen ilk seçenek bankalardan kredi almak oluyor. Fakat bankalardan kredi alma sanıldığı kadar kolay değil. Bankalardan kredi alabilmek için pek çok koşulu yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bu kuşların başında da elbetteki kredi notu puanı geliyor. Kredi notu puanınızı yükseltebilmek için yapmanız gereken bilinenin aksine banka ürünlerini kullanmamak değildir. Banka ürünlerini kullanmadığınız takdirde bankalar sizin mevcutta ne kadar nakit paramız olduğu ile ilgili bilgiye sahip olamazlar. Bu yüzden de bankalar takip edemedikleri nakit üzerinden varsayımda bulunamazlar.

Acil Para Bulmanın Yolları

Kredi notu puanınızı yükseltmek istiyorsanız banka ürünlerini düzenli olarak kullanmanız gerekir. Kredi kartı, kredi kullanımı kredi notu puanınızı yükseltecektir. Fakat bu ürünlerin kullanımında düzenli ve eksiksiz ödeme yapmanız gerekir. Geç ödeme ve eksik ödemeler kredi notu puanını düşürdü için bankalardan kredi almanız zorlaşır.Acil kredi nasıl bulunur? Bankalardan kredi alamadığınızda ve acil nakite ihtiyacımız olduğunda acil para bulabileceğiniz diğer yöntemi tercih edebilirsiniz.

Acil Para Bulmam Lazım Bankalar Vermiyor

Bankalar kredi vermediğinde seni veren kişiler ile irtibata geçerek ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu kişiler bankalarla benzer çalışma prensipleri kullanırlar. Borcunuza karşılık olarak, her ödeme vadesine bir senet düzenlenir. Vadesi geldiğinde de senet neyse ödeyerek geri alabilirsiniz. Bu kişiler bilinenin aksine mevcut bir adreste bulunmazlar.

Senetle borç para veren kişilere ulaşmak için internet ortamında araştırma yapmamız gerekir. Bilmeniz gerekir ki senetle borç para veren kişiler bankalar kadar toleranslı değillerdir.

Acil Para İhtiyacım Var

Zamanı geldiğinde borcunuzu ödemezseniz yasal yollara başvurarak borcunuzu haciz yoluyla yöntemine başvuracaklardır. Bu sebeple borcunuzu ödeme de sıkıntılar yaşayacağımızı düşünüyorsanız, kesinlikle seni borç para veren kişilerle çalışmamalısınız.

Acil para bulmanın yollarıÖdemelerinizde sorun yaşamayacak düşünüyorsanız ve senetle borç para veren kişilerle çalışmak istiyorsanız, yazımızın altındaki yorum bölümüne talep ettiğiniz nakit miktarına, bulunduğunuz şehre, size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası ile birlikte yazmanız yeterli olacaktır. Eğer bulunduğunuz şehirde, talep ettiğiniz nakit miktarı uygun görülürse, En kısa sürede tarafınıza ulaşılacakdır.

4 thoughts on “Acil Para Nasıl Bulunur?

  1. 30 000 TL ihtiyacım var 1 sene içinde geri ödeme şartı ile koşullarınızı öğrenmek isterim İzmir

  2. Merhaba ben Mehmet TAŞ gaziantep/şahinbey’de oturuyorum 1985 doğumluyum

    Ararsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.